Pro zobrazení cen se prosím přihlaste.

Třpytivé Vánoce s barvami ARTEMISS

Autor: Jan Diblíček

Rádi bychom Vám představili nové univerzální akrylátové barvy s glitry, které jsme zařadili do našeho e-shopu. Barvy si můžete vybrat v nejrůznějších odstínech. Barvy obsahují extra příměs glitrů, které se výborně hodí na vánoční tvoření.

0_1

 

Postupně během následujících dnů Vám představíme několik variací, jak tyto úžasné barvy využít. Dnes začneme využitím na vánoční lampičky ze zavařovacích sklenic.

Postup:

Budete potřebovat: univerzální akrylátové barvy s glitry, zavařovací sklenici, drát, tavnou pistoli, houbičku na nádobí, lepidlo na decoupage, štětec, stužku a nějaké dřevěné výřezy. 

1

 

Vyberte si nějaký ubrousek, který se hodí k Vánocům. Z ubrousku si opatrně vytrhejte motiv, který je na ubrousku a poté z ubrousku sloupněte dvě spodní vrstvy. (foto:2)

2

Na zavařovací sklenici si položte zdobený ubrousek a lepidlem na decoupage ho uhlaďte ke skleničce. Nechejte důkladně zaschnout. 

3

Poté si připravte univerzální akrylátové barvy s glitry. Barvu nanášejte na skleničku pomocí houbičky na nádobí a začněte tupovat.

4

Barva rychle zasychá, to nejvíce ocení děti, které jsou při tvoření netrpělivé.

5

Z drátku si vytvořte ucho na hrdlo sklenice. Můžete si pomoci kleštěmi. 

6

Bílou akrylovou barvou, kterou také můžete zakoupit v našem e-shopu můžete domalovat sklenici. Bílá barva znázorňuje vrstvu sněhu. Barvu také můžete na sklenici tupovat. 

7

Barvu, která vám zbyla na houbičce, můžete ještě využít. Na bílou čtvrtku otřete houbičku s barvou a nechejte barvu na papíru zaschnout. 

8

Poté si můžete z papíru vyřezat drobné výřezy vloček a jiných drobností, které můžete využít k dalšímu tvoření a také třeba na dozdobení naší lucerny. 

9

Pokud máte doma naše plastové šablony z e-shopu, tak můžete barvu nanášet přes šablonu a vzniknou vám krásné vzory, které můžete také využít k tvoření. Můžete z toho vytvořit přáníčko, nebo jmenovku na vánoční dárek. 

10

Na hrdlo sklenice uvažte mašli, abyste zakryli drátek, který nemusí být vidět. 

11

Lucernu můžete ještě dozdobit vločkami, které jsme vytvořili ze zbytku barvy, která vám zbyla na houbičce. 

12

TIP: Pokud budete chtít mít lucerničku venku, tak doporučuji ji důkladně přelakovat bezbarvým lakem, který také nabízíme v našem e-shopu.

Také se vám libí naše nové barvy, které jsme navrhli…?? Pokud ano, tak si je můžete objednat zde a zabavit tím děti na dost dlouhou dobu. A to se v této době vyplatí, když děti musejí být doma ????

koupit_gb 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.